wycieczki do Turcji

wycieczki do Turcji

Dlaczego Turcja?
piękno Turcji

Republika Turcji położona jest na dwóch kontynentach, głównie w Azji i w mniejszej części w Europie. Ukształtowanie terenu jest wyżynno-górzyste z dostępem do morza. Państwo podzielone jest na siedem regionów zróżnicowanych pod względem geograficznym i klimatycznym. Wycieczki do Turcji to jedne z najchętniej wybieranych na całym świecie, popularne są kurorty nad wybrzeżem Morza Śródziemnego i Morza Egejskiego, kurorty w terenach górskich oraz zabytki kultury antycznej.

Wycieczki do Turcji z Lublina

wycieczki do Turcji tanio z Lublina

Jak się przygotować?
przydatne informacje

Jako doświadczone biuro podróży Lublin wszystkim naszym klientów proponujemy dodatkowe ubezpieczenie. Wybierając się na wakacje zagraniczne warto skorzystać z dodatkowego zabezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków, nagłych chorób a nawet rezygnacji z wyjazdu ze zwrotem poniesionych kosztów. W dalekiej podróży każdego może spotkać wiele niespodzianek, w szczególność jeśli jest to wyjazd z małymi dziećmi. Dysponujemy korzystnymi ofertami ubezpieczeniowymi.

Wycieczki do Turcji wyjątkowe miejsca

Nasi klienci byli już w wielu regionach w Turcji, sami również mieliśmy okazję wiele razy podróżować do tego kraju. Przygotowaliśmy recenzję z miejsc, które zwiedziliśmy i uznaliśmy za miejsca godne polecania. Turcja jest zdecydowania w czołówce najchętniej wybieranych kierunków i nie bez powodu, jest ona niezwykle piękna i tajemnicza.